Haftanın Her Günü: 10:00 – 19:00
0 212 213 11 32
bilgi@petist.net

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Minik dostlarımızı, yaşamlarının bir aşamasında ailesine katmış siz sevgili dostlarımızı en içten duygularımızla selamlarız!

Koşulsuz sevmenin, bakışarak anlaşmanın, bir canlıya tüm varlığınız ile bağlanmanın nasıl bir duygu olduğunu artık biliyorsunuz.

Ailenizin yeni üyesi ile geçireceğiniz mutlu, huzurlu ve sağlıklı uzun yıllar dileriz…

Minik dostunuzla yeni bir hayata adım attığınız ilk andan itibaren onu korumak ve ona iyi bakmakla yükümlü hale gelirsiniz. Artık onun sağlığında da, hastalığında da yanında olacak kişi sizsiniz. Sizlerin bu süreçteki rehberleri ise biz veteriner hekimleriz.

Bizlerin en temel görevi hem sizlerin hem de minik dostlarınızın sağlığını korumaktır. İşimiz, minik dostunuz daha eve gelmeden, önce sizlere bakımları ile ilgili en doğru bilgiyi vermekle başlar. Sonrasında ise rutin sağlık kontrolleri, parazit tedavileri ve aşılamalardan oluşan bir sağlık takvimi belirleriz. Bu takvim minik dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesinin temelini oluşturur.

Bir kliniğin ve bir veteriner hekimin profesyonelliğini ortaya koyan asıl etken ise hastalıklarla mücadeledir. Hastalıkların en kısa sürede teşhisi, hızlı tedavisi ve devamındaki titiz kontroller, iyi bir klinikten ve uzman bir hekimden almanız gereken hizmetlerdir.

İşte biz bu hizmetleri size en ekonomik ve en sağlıklı koşullarda sunmak için varız.

Ortaköy/Beşiktaş’taki dünya standartlarındaki kliniğimiz, modern ve kaliteli veterinerlik hizmeti sunmak için 2008 yılında açıldı. Başlangıçta birkaç branşta hizmet veren kliniğimiz, bugün teknolojik donanımı, profesyonel hekim kadrosu ve anlaşmalı kurumlarıyla tüm branşlarda ve en üst seviyede klinik hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

PETİST’in  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.