Haftanın Her Günü: 10:00 – 19:00
0 212 213 11 32
bilgi@petist.net

Genel Sağlık Hizmetleri

Sağlık Hizmetleri

Kliniğimiz minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Ama öncelikli amacımız onları hastalıklardan korumaktır. Bu nedenle yavru veya yetişkin tüm dostlarımızın beslenme, bakım ve sağlık standartlarını en ekonomik şekilde, en üst seviyede tutmak için çeşitli planlar hazırlarız. Genel sağlık hizmetlerimizi de tüm bu planların ihtiyaca uygun şeklide hayata geçirilmesi oluşturur.

Genel sağlık hizmetlerimizin başında “Muayene” gelir. Fiziksel muayene birçok hastalığın erken teşhisinde hayati derecede öneme sahiptir. Sizlerin çıplak gözle fark edemeyeceği bir çok semptom biz veteriner hekimlerce muayene sırasında fark edilir. Bu nedenle kliniğimize gelen tüm dostlarımız detaylı bir fiziksel muayeneden geçirildikten sonra ihtiyaca uygun tedavi sürecine alınır.

Genel sağlık hizmetlerimizden bir diğeri de “Bakım”dır. Bakım minik dostumuzun en iyi şekilde gelişmesi ve sağlıklı bir hayat geçirmesi için sürekliliği olan, planlama gerektiren bir hizmettir. Veteriner Hekimler güncel ve teknolojik veterinerlik konularını takip ederek, minik dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayacak metodları uygulamak ve bunları sizlere anlatmakla yükümlüdür.  Beslenme, Parazitlerden Korunma, Aşılama gibi en genel konularda, en güncel ve detaylı bilgiyi Veteriner Hekimimizden öğrenebilirsiniz.